WhatsApp

Yıllık Tehlikeli Madde Faaliyet Raporu ve Aylık Ziyaret Raporu Onay Rehberi

Yıllık Tehlikeli Madde Faaliyet Raporu ve Aylık Ziyaret Raporu Onay Rehberi

Yıllık Tehlikeli Madde Faaliyet Raporu ve Aylık Ziyaret Raporu Onay Rehberi

İşletmenizin TMFB belgelerine atanmış TMGD'ler tarafından hazırlanan, işletmelerinizi ziyaret sonrası tutulan aylık ziyaret raporlarını, yine her yıl Nisan ayı sonuna kadar sisteme TMGD tarafından girilen Tehlikeli Maddelerinizin bir önceki yıl miktarlarını gösteren Yıllık Faaliyet Raporlarını işletmeniz Temsil Yetkilisi ya da TMFB Yetkilisi onaylayabilir. Bunun için yetkili olduğunuz işletme için kendi TC numaranız ile eDevlet portalına girip "Kurumlar" menüsü altında Ulaştırma ve Altyapı web sitesini seçmelisiniz.

 

 

Burada alfabetik sıraya gelen aşağıda görüntüsü verilen hizmetler menüsünde "Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı (TMGD) İşlemleri" menüsü altında "TMGD Rapor İşlemleri (İşletme/TMGDK Girişi)" menü maddesini seçmelisiniz.

 

 

Daha sonra gelen sayfada yetkilisi olduğunuz işletmenin vergi numarasını ve firma türü olarak "işletme" seçemelisiniz.

 

 

Burada verdiğiniz vergi numarasına ait yetki belge numarasını seçerek onaya sunulan tüm raporları görebilir ve en sağda bulunan düğmeler ile raporu görüntüleyip red ya da onay verebilirsiniz.

 

Soru ve sorunlar için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Tehlikeli madde taşıma işlemleri yüksek risk taşır. Bu nedenle çok dikkatli yönetilmelidir. Başarılı yönetim ise iyi bir altyapı, donanım, eğitim ve tecrübe gerektirir. EREN TMGD, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca yetkilendirilmiş öncü Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı firmalarındandır. Her yerde olmak değil, işinize hakim olmak önemlidir. Ekibimizle tanışın, farkı keşfedin.

  • +90 850 888 19 69

  • info@erentmgd.com

  • Merkez (Head Office): Ataşehir Mah. 8001 Sk. No: 21 D: 204 Çiğli - IZMIR / TÜRKİYE (TURKEY)

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı