WhatsApp

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi (TMFB) eDevlet Kapısı İndirme Rehberi

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi (TMFB) eDevlet Kapısı İndirme Rehberi

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi (TMFB) eDevlet Kapısı İndirme Rehberi

 

 

 

e-Devlet Kapısından Tehlikeli Madde Faaliet Belgesine Ulaşma Rehberi

Öncelikle şifre ile e-Devlet sistemine giriş yapılmalı (www.turkiye.gov.tr) ve “Kurumlar” linkinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı sekmesine giriş yapılmalıdır. Ek-3 Belgesi doldurulurken TMFB Yetkilisi olarak atanan kişi yada Firma İşlem Yetkilisi ancak bu belgeye ulaşabilmektedir. Bu nedenle bu kişiler tarafından eDevlet'e giriş yapılmalıdır.

Karşınıza çıkan uzun listede alfabetik olarak alt kısımlarda yer alan "Yetki Belgesi Sorgula" linkine tıklanmalıdır. Bu aşamada şirkete ait Ulaştırma Bakanlığı ile ilgili tüm yetki belgeleri alt alta sıralı olarak ekrana gelmektedir. Buradan "TMFB" başlıklı olanı tıklayarak "şirketin vergi numarası" girilmelidir. 

Sonrasında kare-kodlu olarak Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesinin (TMFB) "pdf" formatında dosyası bilgisayara indirilip çıktısı alınabilir.  

 

Konuyla ilgili soru ve sorunlar için bize ulaşmanızı rica ederiz.

Tehlikeli madde taşıma işlemleri yüksek risk taşır. Bu nedenle çok dikkatli yönetilmelidir. Başarılı yönetim ise iyi bir altyapı, donanım, eğitim ve tecrübe gerektirir. EREN TMGD, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca yetkilendirilmiş öncü Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı firmalarındandır. Her yerde olmak değil, işinize hakim olmak önemlidir. Ekibimizle tanışın, farkı keşfedin.

  • +90 850 888 19 69

  • info@erentmgd.com

  • Merkez (Head Office): Ataşehir Mah. 8001 Sk. No: 21 D: 204 Çiğli - IZMIR / TÜRKİYE (TURKEY)

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı