WhatsApp

Yazılım Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

08 Mayıs 2020, 15:46
Yazılım Hizmetleri

 ERENTMGD yazılım desteği ile de yanınızda.

İşletmenizde tehlikeli maddelerin miktarının artması, çeşitleri, tehlikeli maddelerinin alınma ve gönderilme sıklığının artması gibi pek çok sebep yönetilmelerini güçleştirmektedir. Özellikle küçük ölçekli işletmeler nispeten bu yükü kaldırabilselerde yönetim sistemlerine sahip işletmelerde bu aynı zamanda mevcut sistem ile de uyumlu bir yönetim gerektirmektedir. Tüm bu süreçlerde işinizi en aza ve kolaya indirmek içinde yanınızdayız.

 

Öncelikle işletmenizde mevcut sisteminizi inceledikten ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra; 

1. Mevcut yönetim sisteminiz ve yazılımınız mı var, o halde sisteminize entegre olabilecek çözümler sunabiliriz. Tehlikeli madde ile ilgili hem tüm gereklilikleri yerine getirecek ihtiyacınız, hem de yönetilebilir bir sistem kurmak için yazılımcı personelimizle danışmanlık yapabiliriz. Yazılım işletmeniz tarafından geliştirilecek ise her aşamada tam danışmanlık yapabiliriz. Yazılımı bizim geliştirmemizi talep ederseniz de yanınızdayız. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak yazılım ve entegre çözümleri geliştirebiliriz.

2. Herhangi bir yönetim sisteminiz yok ama geliştirmek istiyorsunuz: Tüm mevzuatın gerekliliklerini karşılayacak, işletmenize yönetilebilirlik kazandıracak, işletmenize özel çözümleri geliştirebiliriz.

 

3. Bütçeniz kısıtlı, bu konuda harcama yapmak istemiyorsunuz. Yine yanınızdayız. Şu an olduğu gibi, tüm tesislerimizin ihtiyaçlarını danışmanlığımız kapsamında, ayrıca bir ücret talep etmeden çözüyoruz. Daha fazlası mı?  Görüşme talep etmeniz yeterli.

 

4. Tehlikeli madde sirkülasyonunuz personelinizi yormayacak düzeyde ise yazılım ve personel gibi mevcut imkanlarınızı kullanarak ve gerekli eğitimleri vererek imkanlarınızı değerlendiriyor ve geliştiriyoruz.

 

Bunlardan hiçbiri mi. Görüşelim. Biz yine de size yeteceğimizi düşünüyoruz.

Tehlikeli madde taşıma işlemleri yüksek risk taşır. Bu nedenle çok dikkatli yönetilmelidir. Başarılı yönetim ise iyi bir altyapı, donanım, eğitim ve tecrübe gerektirir. EREN TMGD, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca yetkilendirilmiş öncü Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı firmalarındandır. Her yerde olmak değil, işinize hakim olmak önemlidir. Ekibimizle tanışın, farkı keşfedin.

  • +90 850 888 19 69

  • info@erentmgd.com

  • Merkez (Head Office): Ataşehir Mah. 8001 Sk. No: 21 D: 204 Çiğli - IZMIR / TÜRKİYE (TURKEY)

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı